Specialūs pasiūlymai. Šeimyninis viešbutis Palangoje Vila Artemide

Užsakome bilietus į renginius klubuose.

Užsakome bilietus į renginius klubuose.

„Vandenis“ -http://www.vandenis.lt
„Ramybė“ -http://www.klubasramybe.lt

Pasivaikščiojimas ant arklių regioniniame parke.

Pasivaikščiojimas ant arklių regioniniame parke.

Mūsų šeimos nariai yra nuoširdžiai susižavėję žirgais. Jau visus metus mūsų vaikai ir mes patiriame nepamirštamus įspūdžius ir daugybę gerų emocijų bendraudami su jais. Ieškodami tinkamiausios vietos, kur smagiai praleisti laiką ir pabendrauti su šiais gyvūnais,  mes apvažiavome tris žirgynus ir pasirinkome šį - "Lyderis“ https://www.facebook.com/pg/jojimomokykla/about/?ref=page_internal. Mūsų dvylikmetė dukra taip pamilo šią vietą, kad kartais net juokauja, kad yra pasiruošusi joje apsigyventi. Mums yra smagu žiūrėti, kaip ten besilankantys vaikai atvažiuoja  pora valandų anksčiau treniruotės laiko ir padeda žirgyno  šeimininkams pamaitinti, paruošti arklius, o po treniruotės, papietavę, vėl leidžia laiką su jais.

Jeigu Jūs norėtumėte pajodinėti, tačiau neturite jojimo įgūdžių, ar manote, kad Jūsų amžius gali būti kliūtis, tai galite nepergyventi dėl to. Jums parinks ramų arkliuką ir su palydovu nuves į pasivaikščiojimą. Taip pat mes norėtume tarti keletą žodžių apie žirgyno šeimininkus, nes būtent Jie sukuria tokią jaukią atmosferą žirgyne: tai yra jų šeimos verslas. Visi yra labai draugiški, geranoriški ir rūpestingi žmonės. Taigi, jeigu Jūs randate atgaivą gamtoje ir jeigu Jūs neesate orientuoti tik į „blizgantį paviršių“, pasisemsite daug puikių  įspūdžių pabendravę su žirgais.

Pasivažinėjimas dviračiu (trasа 53 км).

Pasivažinėjimas dviračiu (trasа 53 км).

Palanga yra tiesiog pritaikyta sportui su dviračiais. Išsiruošę su jais pakeliauti, Jūs greitai tuo įsitikinsite. Dviračių takeliai padengti tokiu lygaus asfalto paviršiumi, kad rodos važiuotum ir važiuotum. Jie veda įvairiomis kryptimis ir suteikia puikią galimybę susipažinti su Palangos miestu ir jo apylinkėmis.

Kiekvienais metais mes su savo svečiais rungtyniaujame, kas toliau nuvažiuos. Kodėl? Ogi todėl, kad įvairaus sportinio pasirengmo žmonės randa čia iššūkių.
Dviračių takas yra nutiestas pušyne, tarpais atsiveria neįtikėtini vaizdai į jūrą.

Taip pat vis didesnį populiarumą įgyja pasivažinėjimai riedučiais. Važiuodami nepriekaištingu taku, kvėpuodami pušyno oru ir besimėgaudami jūros vaizdais, miškais, gražiomis vilomis kiekvieną kartą galvojame, koks yra gražus šis gamtos kampelis...

O dar nepamirškime važiavimą dviračiu jūros pakrante? O dar per saulėlydį? Įspūdžiai bus nepakartojami, nekalbant jau apie naudą sveikatai.
Aišku, geriausia yra atsivežti į Palangą savo dviratį (mes turime savo teritorijoje namuką dviračiams saugoti). Na, bet ne kiekvienas turi tokią galimybę, taigi, galima dviratį išsinuomoti (nuomos punktas yra nuo mūsų penkios minutės kelio pėsčiomis).

Šiaurietiškasis ėjimas su lazdomis (angl. nordic walking).

Šiaurietiškasis ėjimas su lazdomis (angl. nordic walking).

Mūsų pajūris ir miškas kuo puikiausiai tinka pasivaikščiojimams. Šio originalaus sporto rūšis - ėjimas su specialiomis lazdomis, panašiomis i slidininkų (šiaurietiškas ėjimas).

Dar prieš keletą metų su lazdomis per miestą žingsniuojantis žmogus daugeliui tautiečių keldavo juoką. Šiandien jau nebe. Šiaurietiškas vaikščiojimas tampa vis populiaresnis. Ir juo domisi toli gražu ne tik senjorai.

Sporto medikų atlikti tyrimai parodė, kad ėjimas su lazdomis 40 proc. efektyvesnis už įprastą žingsniavimą, be to, mažiau kenkia kelių sąnariams. 

Bėgimo takas „Labrytys” su treniruoklių aikštelėmis.

Bėgimo takas „Labrytys” su treniruoklių aikštelėmis.

Apie bėgimo naudą galima net nekalbėti. O jei bėgate pušynu ir dar matote jūrą!

Su džiaugsmu jums pranešame, kad per šį rudenį Palangos miesto savivaldybės užsakymu buvo pastatyti ketvertą sporto salelių su treniruokliais išilgai viso bėgimo tako „Labrytys“.

Takas prasideda nuo Jūratės gatvės ir tęsiasi iki viešbučio „Medūza“ 3 kilometrus.

Lauko ir stalo tenisas.

Lauko ir stalo tenisas.

Kas rūpi susiruošusiam į kelionę tenisininkui? Teisingai, du dalykai: oras ir teniso kortų pasiūla. Netoliese vilos Artemidė - 8 kortai. Be to, nedidelių teniso kortų yra ir kitose miesto vietose. Visuose kortuose yra galimybė treniruotis su patyrusiais treneriais. Galime pasiūlyti pačius geriausius (esame išbandę patys). Stalo tenisas (po stogu jei butų blogas oras) yra viloje Artemidė.

Vaikų žaidimo aikštelė netoli jūros.

Vaikų žaidimo aikštelė netoli jūros.

Naujas vaikų žaidimo kompleksas šalia vilos Artemidė  yra 5 min. kelio jūros kryptimi.
Kompleksą sudaro įvairūs laiptukai, supynės ir kalneliai pastatyti kaip laivas, tvirtovė ir garvežiukas. Visa vaikų žaidimo aikštelė aptverta tvora, kad apsaugotų vaikučius nuo žmonių draugų: kačių ir šunų, o aikštelę dengia smėliukas, didesniam saugumui užtikrinti. Įėjimas į aikštelę – nemokamas! Komplekso teritorijoje yra nemokamas wi-fi

Sanatorijos esančios netoli vilos Artemidė.

Sanatorijos esančios netoli vilos Artemidė.

Jei Jūs norite savo poilsį suderinti su gydomosiomis procedūromis, Jūsų paslaugoms keletas sanatorijų artimiausiai esančių prie vilos Artemidė:

Poilsio ir reabilitacijos centras „Pušynas“ - http://www.palangapusynas.lt.

„Palangos Linas‘‘ – Daugiafunkcinė gydomoji įstaiga, teikianti tiek reabilitacines, tiek rekreacines paslaugas tiek Lietuvos, tiek ir užsienio šalių gyventojams. - http://www.palangoslinas.lt.

Jogos užsiėmimai.

Jogos užsiėmimai.

 Jūsų laukia jogos ir masažo studija Palangoje, netoliese vilos Artemide (Žvejų g.1). Didelėje palapinėje rasite jaukią aplinką, kilimėlius, apklotus ir mokytoją Jogananda (Arūnas Dobilaitis). Jogos užsiėmimai vyks visą vasarą kasdien, ryte ir vakare, be poilsio dienų.

Lietuvos Jūrų muziejus ir Delfinariumas.

Lietuvos Jūrų muziejus ir Delfinariumas.

Adresas: Smiltynės g. 3, LT-93100, Klaipėda.
Tel.: (8 ~ 46) 49 07 40, (8 ~ 46) 49 22 50, 8 698 37 299. 
El. paštas ljm[at]muziejus.lt
http://www.muziejus.lt

    Lietuvos jūrų muziejus įsikūręs šiauriausiame Kuršių nerijos taške - Kopgalyje, kur baigiasi 98 km ilgio Kuršių nerijos pusiasalis ir atsiveria Klaipėdos uosto vartai.
XIX amžiaus antroje pusėje Kopgalyje buvo pastatyta gynybinė pajūrio tvirtovė, kurią sudarė centrinis redutas, gynybinis griovys, pylimai bei po jais esantys kazematai, parako saugyklos. Po Antrojo pasaulinio karo iš tvirtovės liko tik griuvėsiai.
Restauruotame ir rekonstruotame forte 1979 metais akvariumai su Lietuvos gėlavandenėmis, Baltijos ir tropinių jūrų žuvimis, preparuotos jūrų faunos ekspozicija.
Lauko baseinuose prie akvariumo pastato apgyvendinti pingvinai, Baltijos ruoniai, Šiaurės jūrų liūrai. Kazematuose po tvirtovės pylimais, buvusiose parko saugyklose, įrengta lietuviškosios laivybos istorijos ekspozicija, ant pylimų, buvusiose pabūklų aikštelėse, eksponuojama senovinių ir šiuolaikinių inkarų kolekcija. Ant Kuršių marių kranto, senojo Kopgalio žvejų kaimo vietoje, pastatyta etnografinė pajūrio žvejo sodyba, o šalia jos - žvejybos laivų, pramoninės žūklės Lietuvoje pradininkų aikštelė. 
1994 metais atidarytas vienintelis rytinėje Baltijos pakrantėje delfinariumas. Čia gyvena Juodosios jūros afalinos. Delfinai - labai jautrūs gyvūnai, jiems reikalinga ypatinga priežiūra ir meilė. Nuo 2001 metų Lietuvos jūrų muziejaus delfinariume pradėtas ypatingas delfinių ir vaikų bendravimo projektas - delfinų terapija. Kartu su delfinais gyvena Kalifornijos jūrų liūtų porelė, kuri į Klaipėda atkeliavo iš Vokietijos Duisburgo zoologijos sodo ir jų atžala, liūtukė Basta, dabar jau sėkmingai dalyvaujanti pasirodymuose. Tai labiausiai lankomas muziejus Lietuvoje, per metus sulaukiantis apie 400 000 svečių iš Lietuvos bei pasaulio.

Palangos baseinas su spa zona.

Palangos baseinas su spa zona.

Kontaktai: Kretingos g. 23, LT-93231, Palanga
Tel. (8-460) 43 430,

El.paštas: info@palangosbaseinas.lt
http://www.palangosbaseinas.lt


Darbo laikas:

I: 13-22 val.
II-V: 10-22 val.
VI-VII: 10-22 val.


Palangos baseinas - tai 3500 kv. m. daugiafunkcinė miesto erdvė su baseinu, sveikatingumo centru ir viešąja pirtimi. Kokybiškas lankytojų aptarnavimas užtikrinamas patyrusiu personalu ir įdiegtais pažangiais sprendimais. Baseinų ir SPA zonose vienu metu galės lankytis 250 žmonių.
Ekologija, efektyvi pastato eksploatacija ir energijos išteklių tausojimas yra svarbūs aspektai. Palangos baseino su sveikatingumo centru energinė klasė – A, jame įrengtos saulės baterijos, numatyta galimybė pastatą eksploatuoti atskiromis zonomis, talpi automobilių stovėjimo aikštelė ir kelios atskiros elektromobilių įkrovimo vietos.

Birutės botanikos parkas Palangoje ir gintaro muziejus.

Birutės botanikos parkas Palangoje ir gintaro muziejus.

Birutės botanikos parkas-http://botanikosparkas.lt
Palangos gintaro muziejus-
http://www.pgm.lt/gintaro_muziejus/turinys.htm

Adresas: Vytauto g. 17, Palanga, tel. (8-460) 53 501, 
(8-460) 30 314, (8-460) 51 319
El. paštas: gintaro.muziejus@ldm.lt


Darbo laikas:

Rugsėjo 1 d. – gegužės 30 d.:
Antradieniais – šeštadieniais 11.0017.00 val. (lankytojai įleidžiami iki 16.30 val.)
Sekmadieniais – 11.00–16.00 val.
(lankytojai įleidžiami iki 15.30 val.)
Valstybinių švenčių išvakarėse – viena valanda trumpiau.
Birželio 1 d. – rugpjūčio 31 d.:
Antradieniaisšeštadieniais 10.00–20.00 val. (lankytojai įleidžiami iki 19 val.);
Sekmadieniais – 10.00–19.00 val.
(lankytojai įleidžiami iki 18.00 val.)
Valstybinių švenčių išvakarėse – viena valanda trumpiau.

Pasidalinkite mūsų svetainės nuoroda su draugais :)

TripAdvisor - Vila Artemide